[komiks] Wonder Woman Earth One

Ciekawa książka? Świetny komiks? Rewelacyjny obraz, grafika? Napisz o tym.
Awatar użytkownika
sucharek
bywalec
Kontaktowanie:

[komiks] Wonder Woman Earth One

Postautor: sucharek » 20 cze 2016, 21:12

Grant Morrison (THE MULTIVERSITY) joins with Yanick Paquette (SWAMP THING, BATMAN, INC.) to reimagine Wonder Woman for a new era. Encompassing the vision of her original creator, William Moulton Marston, Morrison presents a Diana who yearns to break free from her mother and the utopian society on Paradise Island to learn about the forbidden outside world. Her dreams may come true when Air Force pilot Steve Trevor crashes on their shores, and she must defy the laws of the Amazons to return him to Man’s World.

Komiks nabyłam już jakiś czas temu, mogę powiedzieć z czystym sumieniem że wygląda wyśmienicie.
Fabuła nie zwala z nóg ale czyta się przyjemnie, dla mnie akurat warstwa graficzna jest ważniejsza więc nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na ten komiks, tym bardziej że wydanie jest bardzo ładne.
Diana rysowana przez Yanicka Paquette mocno kojarzy mi się z Xeną, wygląda dokładnie tak jak powinna wyglądać WW. Samo kadrowanie często zaskakuje pomysłowością.

Awatar użytkownika
MG
Administrator
Kontaktowanie:

Re: [komiks] Wonder Woman Earth One

Postautor: MG » 31 lip 2017, 20:54

hehe na tej okładce to ona bardziej na transa wygląda niż na Xenę ;D

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sucharek
bywalec
Kontaktowanie:

Re: [komiks] Wonder Woman Earth One

Postautor: sucharek » 31 lip 2017, 21:37

pfffftf, ojtam!
Choć po filmie WW przekonałam się do bardziej dziewczęcej Diany :)

Wróć do „Książka/Komiks/Grafika”