kolekcja mzyg78

To miejsce na zaprezentowanie Twojej kolekcji światu.
mzyg78
bywalec

Re: kolekcja mzyg78

Postautor: mzyg78 » 09 lut 2018, 18:40

dzięki tez się cieszę teraz pora zapolować na clean.....................

MG pisze:To już chyba wszyscy tutaj mamy T800EB. Gratki :bro:

mzyg78
bywalec

Postautor: mzyg78 » 09 lut 2018, 18:41

całość rodzinki 1/4

Obrazek

Awatar użytkownika
Tytus Pullo
bywalec

Postautor: Tytus Pullo » 11 lut 2018, 21:49

Rośnie w oczach :D

mzyg78
bywalec

Postautor: mzyg78 » 11 lut 2018, 23:35

i cieszy mnie to bardzo, ale boli display no cóż jestem z tych "kup a potem się będziesz martwił gdzie to postawisz" :-P muszę jeszcze przemęczyć................

Tytus Pullo pisze:Rośnie w oczach :D

Awatar użytkownika
Tytus Pullo
bywalec

Postautor: Tytus Pullo » 12 lut 2018, 13:46

mzyg78 pisze:i cieszy mnie to bardzo, ale boli display no cóż jestem z tych "kup a potem się będziesz martwił gdzie to postawisz" :-P muszę jeszcze przemęczyć................

Tytus Pullo pisze:Rośnie w oczach :D

Znam ten ból - a jeszcze tyle niekupionych czeka :) ...

Awatar użytkownika
MG
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: MG » 20 lut 2018, 21:35

Chyba wszyscy znamy. Ja tymczasowo mam bana na figurki I może dobrze bo też nie mamgdzie wszystkiego stawiać a nie lubię tłoku na półkach.

Obrazek
Obrazek
mzyg78
bywalec

Postautor: mzyg78 » 20 lut 2018, 21:48

MG tłok jest taki piękny, zagęszczenie Twoich okazów jak chcesz oglądasz wszystko co masz na raz.... :-P

MG pisze:Chyba wszyscy znamy. Ja tymczasowo mam bana na figurki I może dobrze bo też nie mamgdzie wszystkiego stawiać a nie lubię tłoku na półkach.

Awatar użytkownika
Tytus Pullo
bywalec

Postautor: Tytus Pullo » 20 lut 2018, 23:46

MG pisze:Chyba wszyscy znamy. Ja tymczasowo mam bana na figurki I może dobrze bo też nie mamgdzie wszystkiego stawiać a nie lubię tłoku na półkach.

A co to za zła osoba dała Tobie bana ? :baseball:

Awatar użytkownika
Predarnold
bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: Predarnold » 21 lut 2018, 00:21

Nie ma nic gorszego niż półki poupychane figurkami. Wygląda to wtedy jak kolorowy tłum na jarmarku. Ciężko na czymś konkretnym zawiesić oko. Sam też mam problem z gromadzeniem ale bana nie robię. Po prostu nie wszystko eksponuję. Wiele figurek leży w pudełkach w szafie. Jak mi się coś znudzi to podmieniam z tymi z szafy :D

"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy, od Bramy Powroźniczej"
Obrazek
mzyg78
bywalec

Postautor: mzyg78 » 25 lut 2018, 22:07

pred powiem tak jak zobaczę tą twoją "szafę" z pudełkami i jakąkolwiek kolekcję to wtedy przyjmę twoją konstruktywną krytykę na temat mojej kolekcji i jej zagęszczenia :-)

Predarnold pisze:

Nie ma nic gorszego niż półki poupychane figurkami. Wygląda to wtedy jak kolorowy tłum na jarmarku. Ciężko na czymś konkretnym zawiesić oko. Sam też mam problem z gromadzeniem ale bana nie robię. Po prostu nie wszystko eksponuję. Wiele figurek leży w pudełkach w szafie. Jak mi się coś znudzi to podmieniam z tymi z szafy :D

Awatar użytkownika
Predarnold
bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: Predarnold » 25 lut 2018, 23:47

Pisałem ogólnie co sądzę o poupychanych półkach. Nie o konkretnym przypadku.

Obrazek
mzyg78
bywalec

Postautor: mzyg78 » 26 lut 2018, 00:06

wiem pred ale pokazał byś wreszcie "swoją kolekcję" bo nie ma już o czym gadać...... a nie chowam niczego bo nie mam miejsca w szafie
:-P

Predarnold pisze:Pisałem ogólnie co sądzę o poupychanych półkach. Nie o konkretnym przypadku.

Awatar użytkownika
MG
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: MG » 01 kwie 2018, 11:13

No jest jeszcze parę rzeczy na które bym się skusił, ale ostatnio tyle wydatków było, i jeszcze nowy komputer musiałem kupić :enter: Anyway, tłok na półkach jest dla mnie nieestetyczny i po prostu nie wszystko na nich stoi (i tak uważam, że za dużo napchałem ;D ). Co kilka miesięcy wymieniam figurki. Nie jest to głupie, bo ma się powiew świeżości w kolekcji, choć nic świeżego w niej nie ma :D Problem w tym, że nie mam już gdzie trzymać tych figur nawet nieeksponowanych :D Trzeba będzie przerzedzić kolekcję.

Obrazek
Obrazek
mzyg78
bywalec

Postautor: mzyg78 » 02 kwie 2018, 22:07

no to samo u mnie MG nie mam gdzie już trzymać pudeł i figsów :-) a teraz jest tyle okazji że masakra ale tak jak Ty nie mam teraz kasy.............. ale będą jadą do mnie nowe okazy w 1/4............ w tym tyg powinien powinien być enterbay batman a potem holly gral enterbay t800 clean................................ a potem jeszcze coś fajnego i zielonego...............................

MG pisze:No jest jeszcze parę rzeczy na które bym się skusił, ale ostatnio tyle wydatków było, i jeszcze nowy komputer musiałem kupić :enter: Anyway, tłok na półkach jest dla mnie nieestetyczny i po prostu nie wszystko na nich stoi (i tak uważam, że za dużo napchałem ;D ). Co kilka miesięcy wymieniam figurki. Nie jest to głupie, bo ma się powiew świeżości w kolekcji, choć nic świeżego w niej nie ma :D Problem w tym, że nie mam już gdzie trzymać tych figur nawet nieeksponowanych :D Trzeba będzie przerzedzić kolekcję.

Awatar użytkownika
Tytus Pullo
bywalec

Postautor: Tytus Pullo » 03 kwie 2018, 16:47

MG pisze:No jest jeszcze parę rzeczy na które bym się skusił, ale ostatnio tyle wydatków było, i jeszcze nowy komputer musiałem kupić :enter: Anyway, tłok na półkach jest dla mnie nieestetyczny i po prostu nie wszystko na nich stoi (i tak uważam, że za dużo napchałem ;D ). Co kilka miesięcy wymieniam figurki. Nie jest to głupie, bo ma się powiew świeżości w kolekcji, choć nic świeżego w niej nie ma :D Problem w tym, że nie mam już gdzie trzymać tych figur nawet nieeksponowanych :D Trzeba będzie przerzedzić kolekcję.

Ja już przerzedziłem kolekcję - nie jestem w stanie wszystkiego kupić i eksponować bo po prostu nie zmieści się na półkach. Do czego to doszło, że nie kasa jest problemem, a miejsce.... :(

mzyg78
bywalec

Postautor: mzyg78 » 03 kwie 2018, 20:24

ale to są Tytus dwa odwieczne problemy kolekcjonera miejsce i kasa.............................

Tytus Pullo pisze:

Ja już przerzedziłem kolekcję - nie jestem w stanie wszystkiego kupić i eksponować bo po prostu nie zmieści się na półkach. Do czego to doszło, że nie kasa jest problemem, a miejsce.... :(

Awatar użytkownika
MG
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: MG » 08 kwie 2018, 20:24

mzyg78 pisze:ale to są Tytus dwa odwieczne problemy kolekcjonera miejsce i kasa.............................

W zasadzie to zawsze jest kasa, bo ilość miejsca zależy od lokum, którego wielkość też zależy od naszych możliwości finansowych. ;D

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Predarnold
bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: Predarnold » 08 kwie 2018, 21:06

Ciężko się z tym nie zgodzić. Kasa o wszystkim decyduje.

Obrazek
Awatar użytkownika
Tytus Pullo
bywalec

Postautor: Tytus Pullo » 12 kwie 2018, 21:30

Macie rację : kasa = hangar = kolekcja wszystkiego :)

mzyg78
bywalec

Postautor: mzyg78 » 12 kwie 2018, 21:41

dokładnie

Tytus Pullo pisze:Macie rację : kasa = hangar = kolekcja wszystkiego :)

Wróć do „Nasze kolekcje”