Kolekcja Battiusha

To miejsce na zaprezentowanie Twojej kolekcji światu.
zgrzyt
bywalec

Re: Kolekcja Battiusha

Postautor: zgrzyt » 14 lis 2017, 23:27

Wolfenstein to chyba nawet taka stylistyka lat 60 i pierwszych G.I. Joe ;)
eeeh pamiętam jeszcze wersje wolfenstein 3d ;) faktycznie podroz sentymentalna :bro:

Awatar użytkownika
child
bywalec

Postautor: child » 22 lis 2017, 16:57

Tytus Pullo pisze:Faktycznie - pudełko i figurka to nostalgia za 80 rokiem.... tylko cena pewnie współczesna :D

Cena nie taka straszna, licząc że gra kosztowała 200 zł. Ale faktycznie, Action Man w swoich czasach był deczko tańszy ;)

Uwielbiam wstawiać na tym forum zdjęcia i filmy :D
Awatar użytkownika
child
bywalec

Postautor: child » 05 gru 2017, 13:17

Przybył już jakiś czas temu. Ale zdjęć robić mi się nie chciało :D Wybaczcie, że bez pudła ale było tak ogromne że od razu schowałem je do piwnicy. Cóż mogę powiedzieć? Musiałem go mieć, odkąd zobaczyłem pierwszy teaser. Jest to NAJLEPSZE i najbliższe uchwycenie Bane'a z mojej wyobraźni. Prezentuje się genialnie - nie da się go nie zauważyć (mojej dziewczynie od razu rzucił się w oczy jak tylko weszła do pokoju). Statua jest PRZE-O-GROM-NA! Lobo, który stoi obok (i też jest z niego kawał skurczybyka kurde-bele!) wydaje się mizerny. Ten ogrom mięśni mnie przytłoczył gdy zobaczyłem go po raz pierwszy. Stwierdziłem, że jest za duży! Że to jakaś parodia. Ale nie. Zresztą, popatrzcie na jego dłoń - jak dłoń niemowlaka (chociaż może nieco jednak większa)! Cóż, aby nie przedłużać - nacieszcie się tym widokiem. Ja cieszę się codziennie ;D

BANE premium format
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Uwielbiam wstawiać na tym forum zdjęcia i filmy :D
Awatar użytkownika
Tytus Pullo
bywalec

Postautor: Tytus Pullo » 05 gru 2017, 19:37

Wielkie bydlę ;D I masz rację z uchwyceniem postaci, to właśnie napakowany Jadem Bane, jak oryginalna wersja komiksowa. Świetny nabytek. :bro:

Awatar użytkownika
Predarnold
bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: Predarnold » 07 gru 2017, 00:09

To jest prawdziwy hardkorowy koksu ;). Świetny ! Robi wrażenie.

"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy, od Bramy Powroźniczej"
Obrazek

Wróć do „Nasze kolekcje”